До дня науки - виставка досягнень викладачів

18 травня 2017 року за програмою тижня науки

у холі навчального корпусу № 2 Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

пройшла ВИСТАВКА ДОСЯГНЕНЬ викладачів ННІ фізичної культури, спорту і здоров'я

Студенти змогли ознайомитися з навчальними та навчально-методичними посібниками професорсько-викладацького складу кафедр інституту, серед яких монографії та підручники професора Лизогуба В. С., підручники професора Артюшенка О. Ф., підручники і монографії професора Артюшенка А. О., монографія доцентів Петренка Ю. О., Пустовалова В. О., Меньших О. Е., підручник доцента Безкопильного О. П., навчально-методичні посібники доцента Фролової Л. С. та інших.

Також були представлені комп'ютерні програми по запатентованим методикам дослідження психофізіологічних функцій, розроблених викладачами відділення спортивних ігор. Крім цього презентувалися новітні розробки з сенсорної асиметрії та врівноваженості нервових процесів викладачів кафедри ТМФВ та спортивних ігор у співпраці з викладачами кафедри анатомії, фізіології та фізичної реабілітації. На виставці студенти змогли не тільки ознайомитися з новітніми технологіями, але й встановити свій рівень розвитку психофізіологічних функцій.