Кубку ННІ фізичної культури, спорту і здоровʼя з міні-футболу 2023

У пʼятницю (10.11.23) відбулись фінальні матчі «Кубку ННІ фізичної культури, спорту і здоровʼя з міні-футболу 2023»
серед юнаків. Змагання були присвячені Олександру Ковпаку – українському футболісту, випускник Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького ННІ фізичної культури, спорту і здоровʼя. Турнір відбувся з 3 листопада по 10 листопада на базі Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

У підсумку команди зайняли такі місця:
🥇 місце – команда «Мілан»
🥈 місце – команда «Збірна Світу»
🥉 місце – команда «Воля»

Індивідуальні нагороди:
🔻 Кращий гравець захисного плану – Власенко Віталій
🔻 Кращий гравець атакуючого плану – Кулініч Артем
🔻 Кращий воротар – Рябикін Владислав
🔻 MVP (найкорисніший гравець) – Вінніченко Богдан
🔻 Кращий гравець,приз Олександра Ковпака – Мацюк Ярослав

Турнір був організований та проведений викладачами кафедри спортивних ігор ННІ фізичної культури, спорту і здоровʼя.

Вітаємо переможців та призерів💙💛

Джерело : http://fizkult.cdu.edu.ua/ сайт ННІ фізичної культури, спорту і здоровʼя Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького