Міський голова Анатолій Бондаренко відзначив нагородами наших студентів

6 квітня міський голова Анатолій Бондаренко відзначив нагородами наших футзалісток, серед них є і наші студентки-спортсменки⚽️

Знагоди здобуття ІІІ місця на Кубку України з футзалу серед жіночих команд закладів вищої освіти медаллю «За сумлінну працю» відзначено Криштопу Юрія – тренера команди «МСК «Дніпро» – ЧНУ». А футзалісток команди «МСК «Дніпро» – ЧНУ» нагороджено грамотами.

У актовій залі Черкаської міської ради відбулося урочисте нагородження спортсменів і тренерів нашого міста за вагомі досягнення у 2022 році.
Серед нагороджених була представниця нашого ННІ фізичної культури, спорту і здоров‘я -Дарія Котик. Міський голова Анатолій Бондаренко відзначив подякою майстра спорту України міжнародного класу з веслування академічного – Дарію Котик, а її тренеру Юрію Кучеренку було вручено медаль “За сумлінну працю”.