Добірка актуальних міжнародних можливостей

Пропонуємо студентам, аспірантам та науковцям Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького ознайомитися з добіркою актуальних міжнародних можливостей.
Програма стажування ім. Моріс Грінберг у Єльському університеті (США)  Цільова аудиторія: викладачі, науковці, які мають 5-25 років досвіду роботи. Місце проведення: Нью-Хейвен, США. Тривалість стажування: 4 місяці. Фінансові умови: участь безкоштовна. Стипендія включає оплату авіаквитків, проживання, медичну страховку та кошти на повсякденні витрати. Дедлайн: 6 грудня 2023 року.

Стажування у Стенфордському центрі міжнародної безпеки та співробітництва (США)  Цільова аудиторія: аспіранти, науковці. Фінансові аспекти: приймаюча сторона надає стипендію та візову підтримку. Дедлайн: 6 грудня 2023 року.

Програма з лідерства UPG Sustainability Leadership Program  Цільова аудиторія: студенти та молодь віком 18-35 років. Час та місце проведення: I етап: 18 березня — 17 травня 2024 р., онлайн. II етап: 2-а половина 2024 р., Харрікейн-Айленд, США. Фінансові аспекти: організатори оплачують усі витрати. Дедлайн: 31 грудня 2023 року.

Стипендії DAAD для викладачів та науковців на дослідницькі візити до Німеччини  Цільова аудиторія: науковці з наявністю наукового ступеня. Тривалість візиту: 1-3 місяці. Обсяг стипендії: 2000 євро/місяць для асистентів викладачів, викладачів та доцентів та 2150 євро/місяць — для професорів. Дедлайн: 16 листопада 2023 року.

Стипендії Атлас на дослідження та стажування у Франції  Цільова аудиторія: науковці у сфері гуманітарних та соціальних наук, які захистили дисертацію після 2017 року. Тривалість стажування: 2-3 місяці. Обсяг стипендії: 2 994 євро/2 місяці або 4 491 євро/3 місяці. Дедлайн: 04 грудня 2023 року.

Конкурс українсько-швейцарських спільних дослдницьких проєктів  Цільова аудиторія: науковці. Дедлайн: 12 грудня 2023 р.

Стипендійна програма «Завтра.UA»  Цільова аудиторія: студенти 3-6 курсу денної форми навчання віком до 35 років включно. Дедлайн: 30 листопада 2023 року.

Джерело: cdu.edu.ua
Сайт Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького