Шаную воїнів, біжу за героїв України

Сьогодні, 28 серпня відбувся щорічний легкоатлетичний забіг у пам’ять про загиблих воїнів “Шаную воїнів, біжу за героїв України”. Дистанція котру потрібно було подолати складала 2 км, маршрут: Площа Слави – Палац одружень- Площа Слави вул. Хрещатик 💙💛

Команда Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького на чолі із ННІ фізичної культури, спорту і здоров’я взяла участь в цьому забігу. До команди увійшли як студенти так і викладачі. Старший викладач, кафедри спортивних дисциплін Денис Леонідович Нечипоренко виборов 1 місце, 2 місце посів студент 2 курсу – Рижий Денис. Також до команди долучилась та вшанувала пам’ять мама одного із наших випускників – В’ячеслава Гаги, що загинув захищаючи нашу Батьківщину.

Шаную воїнів , біжу за Героїв України – девіз пробігу💙💛