Стартував 18-й відкритий конкурс стипендіальної програми «Завтра.UA»

Фонд Віктора Пінчука 23 жовтня 2023 року розпочав 18-й конкурс Стипендіальної програми «Завтра.UA». Загальнонаціональна програма підтримки талановитої молоді «Завтра.UA» покликана сприяти формуванню та зміцненню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни. Фонд обирає найталановитіших студентів України та надає їм фінансову, експертну та інформаційну підтримку.

Заявки можна подати на сайті програми zavtra.in.ua з 23 жовтня до 30 листопада 2023 року. Взяти участь у конкурсі можуть студенти 3-6 курсів денної форми навчання українських ЗВО — університетів, академій та інститутів. Детальні умови участі можна знайти на сайті програми в розділі «Конкурс».

Переможці конкурсу — майбутні стипендіати «Завтра.UA» впродовж року отримають від Фонду Віктора Пінчука щомісячну стипендію розміром 3727 грн, а також мають змогу одержати фінансову та експертну підтримку проєктів наукового, соціального, екологічного або бізнес спрямувань.

Ключові вимоги до аплікантів:

— оригінальність ідей щодо фахового поля дослідження, які обґрунтовуються в конкурсній роботі;

— активна позиція та досвід у реалізації громадських, соціальних або волонтерських проєктів та ініціатив, що підтверджується рекомендаційним листом;

— мотивація до особистісного та професійного росту;

— лідерський потенціал, комунікаційні та творчі здібності.

Детальна інформація та подача заявок на сайті програми https://zavtra.in.ua/ з 23 жовтня до 30 листопада 2023 року.
Джерело: cdu.edu.ua
Сайт Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького