Студенти стали партнерами проєкту по навчанню «чуючих» людей жестовій мові Community centre “ Все можливо»

19 грудня студенти спеціальності 016.03 Спеціальна освіта та 091 Біологія і біохімія кафедри анатомії, фізіології та фізичної реабілітації ННІ фізичної культури, спорту і здоровʼя Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького стали партнерами проєкту по навчанню «чуючих» людей жестовій мові Community centre “ Все можливо» на базі КЗ «Черкаський НРЦ «Країна добра Черкаської обласної ради». Цей проєкт розроблений в межах молодіжної програми UPSHIFT Україна, яка в Черкаській області реалізується ГО «Словʼянський культурний центр «Задзеркалля» за підтримки ЮНІСЕФ та уряду Японії. Вже на першому воркшопі учасники команди «Все можливо» особисто презентували свою свій проєкт. Студенти мали можливість навчитись і закріпити перші практичні навички базовим жестам з теми «Вітання. Знайомство».

Прагнемо й надалі навчатися спілкуванню жестовою мовою!
Джерело: https://www.facebook.com/profile.php?id=100090197517306