В ННІ ФКСЗ відбулась Міжнародна науково-практична конференція «Адаптаційні та психофізіологічні проблеми фізичної культури і спорту»

7-8 грудня 2023 року У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького відбулась Міжнародна науково-практична конференція «Адаптаційні та психофізіологічні проблеми фізичної культури і спорту».
Захід було проведено у змішаному форматі.
Організаторами конференції стали кафедра медико-біологічних дисциплін Національного університету фізичного виховання і спорту України та кафедра анатомії, фізіології та фізичної реабілітації Навчально-наукового інститу фізичної культури, спорту і здоровʼя Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.
У конференції взяли участь понад 150 учасників.
До участі в офіційному заході запросили і аспірантів та здобувачів спеціальності 091 Біологія. Вони представили свої наукові здобутки у роботі чотирьох секцій:
1. Медико-біологічні проблеми фізичного виховання та спорту;
2. Адаптаційні можливості та функціональні резерви організму;