Відбулася зустріч студентів ННІ фізичної культури, спорті і здоров’я з народним депутатом України 8-го скликання Олегом Петренком

Сьогодні, 03 березня, у рамках викладання навчальної дисципліни «Організація і управління фізичною культурою і спортом» на запрошення професора кафедри спортивних дисциплін Анатолія Стеценка відбулася зустріч студентів ННІ фізичної культури, спорті і здоров’я з народним депутатом України 8-го скликання Олегом Петренком.
Під час своєї депутатської каденції Олег Миколайович очолював підкомітет Комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму. Тому досвід діяльності у сфері державного управління галузі фізичної культури і спорту, з яким мали можливість ознайомитися студенти, викликав неабиякий інтерес, за що велика вдячність Олегу Петренку.
У підсумку, погодили наміри про систематичність таких зустрічей на майбутнє, що має неодмінно підвищити якість підготовки майбутніх фахівці